GershøjBylaug

 

 

 

Home Bestyrelsen Arrangementer Byhuset Teltet Gershøj Nyt Gershøj-by

 

Up
Generalforsamlingen
Kontingent
Retningslinier
Vedtægter

 

Bestyrelsen

Bestyrelsen i Gershøjbylaug 2019

Oldermand

Kasserer

 

Medlem

Medlem

Medlem

Axel S. Christensen

Knud Erik Larsen

Maiyanne Larsen

Ole Witek

Arne Nielsen

Benedicte Hauer Toft

Gershøj Havnevej 20

Gærdet 6

Gershøjvænge 15

Gershøjvej 104 C

(udlejning) flagmand/pølsevogn  

47 52 88 88

47 52 82 76

25 59 68 05

47 52 72 24

22 40 09 10 20 47 81 91

axel@gershojbylaug.dk

knuderik@gershojbylaug.dk

maiyjansen@gershojbylaug.dk

ole@gershojbylaug.dk

Arne@gershojbylaug.dk Benedicte@gershojbylaug.dk

 

 

 

 

Sekretær

Medlem

Medlem

  Suppleant

Suppleant

Arne Stentoft

Kaj Hansen

Annette Skaarup

  Christian Dall

Maria Dyssegaard

 

Gershøjgårdsvej 4

  Bybrønden 1 , Såby  
30587785 27 91 85 67

40 96 23 66

  46 40 40 57 30283938

arnestentoft@gershojbylaug.dk

kaj@gershojbylaug.dk

annette@gershojbylaug.dk

  christian@gershojbylaug.dk

maria@gershojbylaug.dk

Arbejdsgruppe vedr Byhuset:

Kirsten Vegge

Inge Kristoffersen

Bovelgårdsvej 39

Gershøjvænge 9

26 21 76 23

47 52 77 16

kirsten@gershojbylaug.dk

inge@gershojbylaug.dk

 

Send mail til Pierre@gershojbylaug.dk med kommentarer eller forslag til denne side
Opdateret: 2019-10-21