GershøjBylaug

 

 

 

Home Bestyrelsen Arrangementer Byhuset Teltet Gershøj Nyt Gershøj By

 

Up
Generalforsamlingen
Kontingent
Retningslinier
Vedtægter

 

Bestyrelsen

Bestyrelsen i Gershøjbylaug 2015

Oldermand

Viceoldermand

Kasserer

Medlem

Medlem

Axel S. Christensen

Trolle Mikkelsen

Bente Kjær Jensen

Ole Witek

Nina Pedersen

Gershøj Havnevej 20

Bovelgårdsvej 35

Gershøj Havnevej 17

Gershøjvej 104 C

 

47 52 88 88

47 52 73 53

40 26 31 30

47 52 72 24

 

axel@gershojbylaug.dk

trolle@gershojbylaug.dk

bente@gershojbylaug.dk

ole@gershojbylaug.dk

 

 

 

Medlem

Medlem

Medlem

Suppleant

Suppleant

Knud Erik Larsen

Gert Dan Friis

Annette Skaarup

Christian Dall

Michael Holt

Gærdet 6

Gershøjgårdsvej 4

 

Gershøjgårdsvej

47 52 82 76

 

40 96 23 66

   

knuderik@gershojbylaug.dk

 

annette@gershojbylaug.dk

 

michael@gershojbylaug.dk

Arbejdsgruppe vedr Byhuset:

Kirsten Vegge

Inge Kristoffersen

Bovelgårdsvej 39

Gershøjvænge 9

26 21 76 23

47 52 77 16

kirsten@gershojbylaug.dk

inge@gershojbylaug.dk

 

Send mail til Pierre@gershojbylaug.dk med kommentarer eller forslag til dene side
Opdateret: 10/20/17