GershøjBylaug

 

 

 

Home Bestyrelsen Arrangementer Byhuset Gershøj Nyt Gershøj-by

 

Up
Generalforsamlingen
Kontingent
Retningslinier
Vedtægter

 

Bestyrelsen

Bestyrelsen i Gershøjbylaug 2022

kontakt e-mail info@gershojbylaug.dk

Oldermand

Kasserer

Viseoldermand/ Sekretær

Medlem

Medlem

Medlem

Jacob Søgaard Larsen

Knud Erik Larsen

Maria Dyssegaard

Ole Witek

Rene Nielsen

Per Kølster

jacob@gershojbylaug.dk

knuderik@gershojbylaug.dk

maria@gershojbylaug.dk

ole@gershojbylaug.dk

rene@gershojbylaug.dk

per@gershojbylaug.dk

 

Medlem

Medlem

Medlem

Medlem

Suppleant

Suppleant

Uffe Petersen

 

Mie Hunderup

Axel S. Christensen

Birthe Højby

Arne Stentoft

Laura Højby

uffe@gershojbylaug.dk

mie@gershojbylaug.dk

axel@gershojbylaug.dk

 birthe@gershojbylaug.dk

arnestentoft@gershojbylaug.dk 

laura@gershojbylaug.dk

Arbejdsgruppe vedr Byhuset:

Mie Hunderup

telefon 42 44 51 44

mie@gershojbylaug.dk